Hostingové služby

Nabízíme profesionální webhostingové služby a realizaci i následnou správu vlastních virtuálních či fyzických serverů, a to s maximálním důrazem na vysokou dostupnost a maximální bezpečnost Vašich dat.

Nebudeme Vám nutit předdefinované balíčky, ale připravíme vždy řešení na míru Vašim potřebám.

Nabízíme tyto služby:

Profesionální zálohování dat

Jako jedna z mála firem nabízíme unikátní službu zálohování dat z Vašich serverů do našeho datového centra. Jedná se o zálohování celých virtuálních serverů ze serveru zákazníka do datového centra firmy amccomp.

Při využití tohoto typu zálohování máme k dispozici zálohy virtuálních serverů v dohodnutých časových intervalech. Případná obnova probíhá tak, že se vybere ze zálohy poslední funkční verze virtuálního serveru a ta se nahraje zpět na server zákazníka.

Záloha probíhá pomocí kombinace technologií HyperV-Replica a HPE StoreOnce. Dbáme na maximální bezpečnost Vašich dat, veškeré přenosy dat jsou zabezpečeny a zašifrovány, naše zálohovací servery jsou umístěny v datovém centru s nepřetržitým dozorem. Zálohy jsou umístěny ve dvou na sobě nezávislých datových centrech firmy amccomp - v Praze a v Brně. Zálohování je optimalizováno, aby nedocházelo k nadměrnému vytěžování internetového připojení.

Vývoj aplikací

Pro naše stálé zákazníky jsme připraveni zajistit vývoj a nebo úpravu webových stránek. Jsme schopni i vývoje náročnějších aplikací dle přání a specifikace zákazníka.