Navigace

Napište nám

Vaše jméno: 
Váš email: 
Text zprávy: 
Kontrolní otázka 2 + 3 = ?: 

Novinky

27. 5. 2016 | Aktualizovali jsem náš poštovní server na novou verzi Ice Warp MailServer 11.4.1.

16. 3. 2016 | Začínáme testovat Microsoft Exchange server 2016. Naši zákazníci se mohou brzy těšit na přechod na nový poštovní server ve stylu metra.

12. 1. 2016 | Nasazujeme špičkovou technologii HP StoreOnce do produkčního provozu. Od února nabízíme možnost cloudových záloh dat.

O nás

Firma amccomp byla založena v roce 1997 jako sdružení fyzických osob. Po šesti letech stabilního růstu byla v lednu roku 2003 právní forma společnosti změněna na společnost s ručením omezeným.

Od počátků se specializujeme na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Vedle dodávek výpočetní a kancelářské techniky klademe velký důraz také na servisní činnost a externí správu sítí. Naší prioritou je především budování dlouhodobých partnerských vztahů se zákazníky a smluvní převzetí odpovědnosti za provoz jejich IT tak, aby se mohli plně věnovat svému předmětu podnikání.

Vedle soukromých firem intenzivně spolupracujeme také se zákazníky z neziskové sféry, jako jsou střední a vysoké školy, občanská sdružení a státní úřady, kteří oceňují především náš flexibilní a individuální přístup k řešení jejich požadavků. Jelikož obor IT patří k nejdynamičtěji vyvíjejícím se oblastem trhu, snažíme se neustále vzdělávat, o čem svědčí certifikace kterých jsme dosáhli.

amccomp s.r.o.